Щоранку о 09:00 в Україні оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання. Кожен ранок ми згадуємо всіх загиблих внаслідок збройної агресії Російської Федерації.
Сьогодні згадуємо уродженця села Приморське Білгород-Дністровського району Летінського Олексія Володимировича, який загинув від рук російських окупантів у січні 2022 року.
Як повідомляє міський голова Лиманської громади Василь Резніченко, народився Олексій 10 серпня 1996 року у селі Приморське. Тут закінчував Приморський ліцей. Згодом, у вищому закладі вивчав міжнародний маркетинг.
Здобувши вищу освіту хлопець переїхав мешкати та працювати до Києва. Тут працював кухарем у мексиканському ресторані “Rojo Ojo”. Був дуже веселим, позитивним та добрим хлопцем, мав багато друзів і захоплень, а також безліч мрій на майбутнє.

Від самого початку повномасштабного вторгнення хлопець добровольцем пішов на фронт, доєднавшись до лав ЗСУ. Солдат разом із побратимами став боронити та захищати один із запеклих напрямків передової — Донецькій.
Не маючи попередній бойовий досвід захисник вправно виконував усі поставлені бойові задачі, брав участь у відбитті ворожих атак та штурмових діях.
13 жовтня 2022 року внаслідок ворожого ракетно-мінометного обстрілу біля населеного пункту Павлівка Волноваського району Донецької області, воїн загинув, отримавши важкі поранення.
У лютому 2023 року Указом Президента України солдата Летінського Олексія було посмертно нагороджено орденом За мужність III ступеня.
