Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Памʼяті тих, кого вбила Росія: Горшков Геннадій

15 Листопада 2023 09:00
Лілія Биковська
Памʼяті тих, кого вбила Росія: Горшков Геннадій

Щоранку о 09:00 в Україні оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання. Кожен ранок ми згадуємо всіх загиблих внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Сьогодні згадуємо уродженця міста Ізмаїл Горшкова Геннадія, який загинув від рук російських окупантів у травні 2023 року. 

Геннадій Горшков до 2000 року служив в Ізмаїльському загоні морської охорони. Звільнився у військовому званні мічман. Далі працював у воєнізованій охороні, яка здійснювала охорону військових об’єктів.

Після повномасштабного вторгнення Геннадій призвався по мобілізації до лав прикордонників. З початку війни ніс службу в Ізмаїльському прикордонному загоні, потім у навчальному центрі, а у квітні брав участь у найпекельніших боях, що тоді точилися під Бахмутом.

Геннадій був оптимістом, завжди вірив у людей, у добро та у найкраще. Любив і цінував життя. Був людиною, яка завжди допоможе та підставить своє плече. Він вірив у перемогу України й, щоб наблизити її, віддав найдорожче – своє життя. 

Востаннє Геннадій виходив на зв’язок з родиною за декілька днів до загибелі. Тоді він сказав, що у нього все добре. Але, вже 12 травня, під час виконання бойового завдання, в районі міста Бахмут Геннадій отримав мінно-вибухове поранення, яке було несумісне з життям.

19 травня воїна провели у останню путь та поховали на Алеї слави у Новому кладовищі рідного міста.

Поділитись
Зараз читають