Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В Ізмаїлі попрощалися з героєм-прикордонником, який загинув під Бахмутом

20 Травня 2023 14:29
Тетяна Терзі
В Ізмаїлі попрощалися з героєм-прикордонником, який загинув під Бахмутом

Віддати останню шану герою-прикордоннику Геннадію Горшкову зібрались рідні та близькі, прикордонники, волонтери, керівництво міста, друзі та знайомі.

В Ізмаїльському прикордонному загоні повідомили, що після панахиди його поховали разом з іншими Героями російсько-української війни на Алеї слави, з віданням усіх військових почестей. За військовим ритуалом заступник начальника Ізмаїльського прикордонного загону передав Державний прапор України сину полеглого Героя Андрію.

Геннадій Горшков до 2000 року служив в Ізмаїльському загоні морської охорони. Звільнився у військовому званні мічмана. Далі працював у воєнізованій охороні, що здійснювала охорону військових об’єктів.

Коли в Україну вдерлися окупанти, не вагаючись пішов служити до лав прикордонників. В Ізмаїльському прикордонному загоні Геннадій керував прикордонним малим катером. На початку цього року штаб-сержант Геннадій Горшков вибував до бойового підрозділу Донецького прикордонного загону, де проявляв справжній героїзм, сміливість та любов до Батьківщини.

Під час виконання завдань із захисту України, 12 травня, в районі міста Бахмут Геннадій отримав мінно-вибухове поранення, не сумісне із життям.

Без батька залишилась 22-річна донька Ганна та 20-річний син Андрій.

Поділитись
Зараз читають