Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Памʼяті тих, кого вбила Росія: Чернов Володимир

22 Грудня 2023 09:00
Лілія Биковська
Памʼяті тих, кого вбила Росія: Чернов Володимир

Щоранку о 09:00 в Україні оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання. Кожен ранок ми згадуємо всіх загиблих внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Сьогодні згадуємо уродженця села Нова Некрасівка Ізмаїльського району Чернова Володимира Степановича, який загинув від рук російських окупантів у жовтні 2023 року. 

Володимир народився 25 лютого 1979 року у селі Нова Некрасівка Ізмаїльського району. Після закінчення школи він навчався на тракториста у Суворовському професійному аграрному ліцеї та Ізмаїльському ПТУ №7. По завершенню ПТУ Володимир два роки працював трактористом в сусідньому селі Ларжанка. 

Чоловік проходив строкову службу в Криму. Після армії деякий час працював на Запорізькому заводі феросплавів. Потім в Запоріжжі він долучився до лав ДПСУ, а через два роки перевівся до Ізмаїльського прикордонного загону. Після закінчення контракту звільнився та пішов працювати в цех з виготовлення тротуарної плитки водієм навантажувача.

У 2022 році Володимира призвали по мобілізації. Разом зі своїми побратимами з прикордонної комендатури швидкого реагування брав участь у боях під Херсоном. Останнім часом боронив Луганщину. Був справжнім воїном та та професіоналом військової справи. 

12 жовтня 2023 року під час виконання бойового завдання у районі населеного пункту Макіївка Луганської області Володимир загинув

17 листопада воїна провели в останню путь та поховали у рідному селі. 

Поділитись
Зараз читають