Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

На Луганщині загинув захисник з Ізмаїльського району

18 Листопада 2023 10:30
Ганна Ковальова
На Луганщині загинув захисник з Ізмаїльського району

Війна забрала життя 44-річного військовослужбовця Ізмаїльського прикордонного загону, старшого сержанта Володимира Чернова. Про це повідомили у військовій частині, де ніс службу воїн.

Чернов Володимир Степанович народився 25 лютого 1979 року у селі Нова Некрасівка Ізмаїльського району. Після закінчення школи він навчався на тракториста у Суворовському професійному аграрному ліцеї та Ізмаїльському ПТУ №7. Потім два роки працював трактористом в сусідньому селі Ларжанка. Строкову службу проходив в Криму. Після армії деякий час працював на Запорізькому заводі феросплавів. Потім в Запоріжжі він долучився до лав ДПСУ, а через два роки перевівся до Ізмаїльського прикордонного загону. Після закінчення контракту звільнився та пішов працювати в цех з виготовлення тротуарної плитки водієм навантажувача.

У 2022 році Володимира призвали по мобілізації. Разом зі своїми побратимами з прикордонної комендатури швидкого реагування брав участь у боях під Херсоном. Останнім часом боронив Луганщину.

12 жовтня 2023 року, під час виконання бойового завдання у районі населеного пункту Макіївка Сватівського району Луганської області, Володимир загинув. Разом з ним останній бій прийняв його побратим Сергій Шелковніков.

17 листопада живим коридором на колінах жителі міста Ізмаїл та села Нова Некрасівка провели старшого сержанта Чернова в останню путь. Тіло військового відспівали у храмі в рідному селі та поховали на місцевому кладовищі.

«Мені, як командиру, як побратиму дуже шкода, що до небесного війська доєднався Володимир. Він був справжнім воїном та професіоналом військової справи. Для мене ця втрата є непомірною… Щиро співчуваю його рідним та близьким. Пам’ять про нього буде жити вічно…», – зазначив начальник прикордонної застави на псевдо «Шейх».

Поділитись
Зараз читають