Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Мешканців Болградщини закликають підтримати петицію про посмертне присвоєння звання Героя України земляку

31 Липня 2023 16:01
Ганна Ковальова
Мешканців Болградщини закликають підтримати петицію про посмертне присвоєння звання Героя України земляку

Молодший сержант з селища Тарутине Артур Грама з перших днів війни боронив Україну у найзапекліших ділянках фронту.

До повномасштабного вторгнення Артур жив щасливим життям – мав дружину, виховував синочка, був кухарем та навчав молодь – працював майстром виробничого навчання ДНЗ «Тарутинський професійний аграрний ліцей».

В мирному житті посмішка не сходила з лиця Артура

Але коли на нашу землю прийшла війна він у той самий день, не вагаючись, взяв до рук зброю та пішов боронити свою країну від російської навали. 

Спочатку воїн проходив службу у роті охорони при Другому відділі Болградського районного центру комплектування та соціальної підтримки Одеської області, а у травні 2022 року був направлений на службу у 28-му окрему механізовану бригаду.

Понад рік він перебував на передовій, став досвідченим бійцем, брав участь у звільнені Миколаївської області та Херсону. За мужність, самовідданість та зразкове виконання службового обов’язку нагороджений медаллю «За оборону рідної держави» та відзнакою командувача Сухопутних військ ЗСУ «За звитягу».

У квітні 2023 року Артур отримав звання молодшого сержанта, але командувати взводом йому, на жаль, не судилося. 11 липня 2023 року Герой загинув на бойовій позиції поблизу селища Курдюмівка Бахмутського району Донецької області.

Мужність, сміливість та самовідданість Івана заслуговують найвищої нагороди. Тому було створено петицію «Про присвоєння почесного звання Герой України (посмертно) Грамі Артуру Васильовичу».  Її було опубліковано на сайті Електронних петицій 28 липня і вона вже набрала понад 5 тисяч голосів. На розгляд голови Держави вона потрапить після того, як набере 25 тисяч підписів.

Підписати петицію можна, перейшовши за посиланням.

Поділитись
Зараз читають