Інтернет-видання Бессарабії

Мешканців Бессарабії закликають підтримати петицію про посмертне присвоєння звання Героя України воїну-земляку

19 Жовтня 2023 10:38
Олександра Сергєєва
Мешканців Бессарабії закликають підтримати петицію про посмертне присвоєння звання Героя України воїну-земляку

35-річний Артем Махортов поклав своє життя за свободу на незалежність української держави та її народу. Дружина військового звернулася до президента з проханням надати її чоловіку звання Героя України (посмертно). 

Про це повідомляє інтернет-видання “Махала”.

Солдат загинув у серпні 2023 року поблизу населеного пункту Вербове Запорізької області.

Сам Артем не з Бессарабії – він народився та виріс у Луганській області. Однак тут він знайшов своє кохання та залишився жити – спочатку у Вилкове, а потім перебрався до Ізмаїла.

У мирному житті чоловік працював кухарем, однак коли отримав повістку, бігти від війни не став – взяв до рук зброю та пішов боронити рідну землю. 

Спочатку він отримав військову підготовку на Житомирщині, а згодом — поїхав на навчання до Німеччини. Ще пів року зайняла бойова підготовка в Миколаївській та Дніпропетровській областях.

На Запорізький напрямок Артем із побратимами потрапив у наприкінці літа. 23 серпня солдат Махортов здійснив свій перший бойовий виїзд, а через три дні, 26 серпня, Артем потрапив під мінометний обстріл та отримав травми, несумісні з життям.

Кожен український воїн – це Герой. І кожен заслуговує мати почесне звання Героя України, адже вони наразі кладуть приносять в жертву заради перемоги найцінніше, що мають – власне життя.

Віддати останню шану полеглому військовому можна підписавши петицію на сайті Президента України. 

Поділитись
Зараз читають