Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Ізмаїл не знімає жалоби: на війні загинув захисник  Колотенко Сергій 

10 Квітня 2024 11:30
Олександра Сергєєва
Ізмаїл не знімає жалоби: на війні загинув захисник  Колотенко Сергій 

Сергій Леонідович боронив країну на одній з найзапекліших ділянок фронту – біля Авдіївки. Під час виконання бойового завдання захисник отримав важкі поранення та був госпіталізований до лікарні. Лікарі боролися за його життя, але врятувати не змогли. Про це повідомив міський голова Ізмаїла Андрій Абрамченко.

Захисник народився у колишньому Татарбунарському районі, але ще маленьким хлопчиком разом із родиною переїхав до Ізмаїла. Тут він здобув освіту, опанував професію, а після строкової військової служби прийшов працювати в Українське Дунайське пароплавство. Мав дружню родину і виховував сина та доньку.

З початком повномасштабного вторгнення Сергій залишив усе, взяв до рук зброю та пішов боронити рідну землю. Головний сержант третього піхотного взводу першої піхотної роти до останнього подиху стояв на захисті Батьківщини. Тепер його справу по захисту рідної землі продовжує його син, який зараз мужньо боронить країну.

Сьогодні, 10 квітня, Колотенко Сергія проведуть в останню путь. Після церемонії прощання та відспівування захисника поховають на Алеї Слави на Новому цвинтарі. 

Поділитись
Зараз читають