Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Діти Кубейської громади зібрали кошти на турнікети для військових

20 Червня 2023 12:02
Софія Чебан
Діти Кубейської громади зібрали кошти на турнікети для військових

Вже вдруге Виноградненський ліцей Кубейської громади проводить благодійний ярмарок на підтримку наших воїнів. Зібрані з першого ярмарку кошти, а це майже 10 000 гривень,  віддали тяжко пораненому воїну з міста Болград Михайлу Георгієву. Таке рішення прийняли батьки, діти та адміністрація школи. Цього разу учні ліцею знову приготували смачні кулінарні вироби для того, щоб на вторговані кошти придбати турнікети для військових на фронті.

“Ярмарок, який ми провели в останній тиждень травня, був присвячений дню сім’ї. Дуже вдячні кожному, хто взяв активну участь. Наша школа налічує лише 127 учнів, але нам вдалося знову зібрати понад 10 000 тисяч гривень та купити нашим хлопцям на передову те, що їм зараз потрібно”, – розповіла директорка ліцею Лариса Русєва.

Вона відмітила, що кожен клас намагався не лише вразити оригінальністю та творчим підходом, але й зібрати якомога більше коштів для підтримки захисників.

“На вторговані гроші ми придбали та надіслали нашим воїнам 23 турнікети. На фронті зараз боронять країну багато наших односельців, тому ми ніколи не забуваємо про ціну свободи та виховуємо у дітях патріотизм і відчуття вдячності за подвиг, який вони роблять. Дякуємо всім небайдужим, хто долучився до акції ”, – підкреслила Лариса Іванівна.

Поділитись
Зараз читають