Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

БЕРЕГИНІ БОЛГРАДЩИНИ

08 Березня 2021 09:44
Тетяна Терзі
БЕРЕГИНІ БОЛГРАДЩИНИ

Які вони, наші жінки? Ми зробили невеликий огляд – це сугубо вибір видання і наше бачення. Сподіваємось, що цей сюрприз буде приємним для тих, кого ви побачите на фото. Всі фото – з соціальних мереж, які є у вільному доступі.


ОТЖЕ, НАША ЖІНКА – ЦЕ…

Та, що має природну красу


Лілія Кара – поєднання краси, ніжності, чарівності. Вона спеціаліст обласного центру болгарської культури в м.Болград і незмінна ведуча всіх заходів.


Та, що вміє чекати


Ганна Бажалюк-Ковальова – наша колега, співзасновник ТОВ «Дружба-Регіон» і за сумісництвом дружина моряка, який уходить в рейси на довгі місяці. Терпіння і вміння чекати притаманне їй, як нікому. По секрету – ми це бачили, підтверджуємо.


Та, що завжди поряд


Катерина Георгіївна Опря з с.Виноградівка – взірець жіночої вірності. Разом з чоловіком Іллею Петровичем вони вже відсвяткували золоту свадьбу. І їх почуття з роками тільки міцнішають.

Та, що любить життя


Валентина Таласімова – море енергії і позитиву. Вона встигає скрізь: бути багатодітною мамою, класним кулінаром, яскравою акторкою місцевого театру і ще багато чого вміє, а головне – радіти життю.


Та, що має талант


Ірина Апостолова – одна з найкращих спеціалістів в б’юті-індустрії Болграду і не тільки. Вона багаторазовий переможець чемпіонатів різного рівня, а тепер ще й член судівської колегії на рівні України.


Та, що вміє співати


Марина Бужилова – наша співуча зірка і улюблениця публіки. Вона служить культурі району вже багато років, а ще вона талановита актриса місцевого театру.


Та, що завжди з громадою


Надія Березнюк – депутатка міської ради вже п’яте скликання. А це багато що значить, це авторитет, співпраця і результат.


Та, що єдина через чоловіків

Ольга Бондаренко – диспетчерка 17-ї пожежно-рятувальної частини ДУ ДСЧС в Одеській області. Вона єдина жінка в чоловічому колективі. Рятівник – благородна професія, і хто сказав, що жінкам це не під силу?


Та, що вміє керувати


Софія Морой – управляюча відділенням однієї з провідних банківських установ. Вона – один из найкращих фінансових менеджерів міста.


Та, що вміє надихати


Сніжана Касим – керівниця театральної студії «ОнгЪл» в Болграді. В 2018 році студія була створена завдяки її натхненню і ентузіазму. В цьому році аматорський театр в Болграді став центром театрального мистецтва, провівши перший театральний фестиваль.


Та, яку підтримують люди


Сніжана Скорич – директорка Болградської гімназії. Коли її призначення на посаду стало під питанням, багато людей громади і навіть з Болгарії виступили на її захист. Хай тепер ті депутати тільки спробують її не призначити: нас багато – нас не подолати.


Та, що лікує тіло й душу


Ніна Павлівна Волкова працює в Болградській ЦРЛ медсестрою майже 50 років. ЇЇ авторитет незаперечний, її називають чарівницею, бо багатьох поставила на ноги і допомогла повірити в себе.


Та, що прикрашає місто


Інга Мілкова
– професійна ландшафтна дизайнерка. Вона взялася за складну справу – зробити центральну алею міста красивою.


Підготували Тетяна Терзі, Серафім Савченко

Поділитись
Зараз читають