Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В Ізмаїлі відбувся чемпіонат Одеської області з вільної боротьби серед дівчат та юнаків

06 Листопада 2023 15:30
Олександра Сергєєва
В Ізмаїлі відбувся чемпіонат Одеської області з вільної боротьби серед дівчат та юнаків

На минулих вихідних в міському Палаці спорту відбувся чемпіонат Одеської області з вільної боротьби серед дівчат та юнаків 2010-2012 р.н., в якому взяли участь понад 200 спортсменів з Одеси, Білгорода-Дністровського, Болграда, Сарати, Тарутине, Арцизу, Рені та Ізмаїла. Про це повідомляє інтернет-видання “Махала”.

Під час поєдинків усі спортсмени продемонстрували високий рівень підготовки та волю до перемоги.

Вихованці Ізмаїльської ДЮСШ за результатами змагань вибороли вісім медалей: 6 бронзових, одну срібну та одну золоту. 

Золото Ізмаїлу приніс Богдан Булгару, який змагався у ваговій категорії 52 кг. Срібло у ваговій категорії 32 кг отримав Костянтин Чепой. Бронзові медалі дісталися Дарʼї Ліфер (36 кг), Ксенії Якименко (36 кг), Валерії Стороженко (42 кг), Рінату Кособуцькому (57 кг), Арсенію Гайдаржи (62 кг)та Артему Бизу.

Вихованці комунального закладу “Центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Болградської міської ради також взяли активну участь.

Перші місця зайняв Олександр Башеєв, другі місця посіли Єгор Дімов, Тарас Арнаут та Олександр Паруш. Третє місце у своїх вагових категоріях зайняли Олександр Вербанов, Богдан Ромащенко, Вадим Узун.

Вихованці Тарутинської ДЮСШ вибороли три золоті медалі та одну срібну. 

Золото своїй громаді принесли Даніїл Шарков зі смт Березине (вагова категорія 32 кг) та мешканці смт Серпневе Єгор Радолов(вагова категорія 38 кг) та Микита Казанжи (вагова категорія 62 кг). 

Срібним медалістом став Дем’ян Балабан зі смт Серпневе, який змагався у ваговій категорії 62 кг.

Саратську спортивну школу з вільної боротьби гідно представила Вікторія Чакир. Спортсменка змагалася у ваговій категорії 36 кг та посіла почесне друге місце.

Зазначимо, ці змагання стали відбірковим туром на чемпіонат України, який відбудеться 27-30 листопада у місті Чернівці.

Поділитись
Зараз читають