Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Збірна Одеської області з вільної боротьби візьме участь у чемпіонаті України

20 Січня 2021 13:51
Тетяна Терзі
Збірна Одеської області з вільної боротьби візьме участь у чемпіонаті України

21 спортсмен у складі збірної Одеської області візьме участь у чемпіонаті України з вільної боротьби, який відбудеться у Харкові 20-21 січня, повідомляє прес-служба відділення НОК України в Одеській області

У складі збірної – кандидат на участь в Олімпійських іграх-2020 Василь МИХАЙЛОВ (тренер – Андрій ПАНАІТОВ, Петро КАРАБАДЖАК), який, нагадаємо, в минулому році став бронзовим призером двох великих стартів – чемпіонату Європи і індивідуального Кубку світу, виступаючи в неолімпійській категорії (до 79 кг). На чемпіонаті України він також боротиметься в категорії до 79 кг (раніше він виступав в категорії до 74 кг).


В олімпійських категоріях за медалі боротимуться: Георгій КАЗАНЖИ, Сергій ТЕРЗІ (до 57 кг), Вадим Лахман, Віктор ТАШОГЛО (до 65 кг), Олександр Вишняк, Алі ЗАКАРІЄВ, Семен РАДУЛОВ (до 74 кг), Хасан ЗАКАРІЄВ (до 86 кг), Дмитро ХОРОШУН, Магамед ЗАКАРІЄВ, Іван МАЛІН (до 97 кг) і Муслім БЄХОЄВ (до 125 кг).


В неолімпійських категоріях на килим вийдуть: Олексій БЕГМАТОВ, Володимир БУРУКОВ (до 61 кг), Сергій ГОРДІЄНКО, Шаміль ЗАКАРІЄВ (до 70 кг), Сергій МАЛЕНКОВ, Іван ТЕРЗІ (до 70 кг), Руслан АХМЕТХАНОВ, Петро ЛІТВЕНЮК (до 79 кг).


За результатами змагань формуватиметься збірна України для участі в чемпіонаті Європи (19-25 квітня, Варшава).
Європейський відбір на Олімпійські ігри запланований на 18-21 березня в Будапешті.
Всі поєдинки чемпіонату України будуть показані в прямому ефірі на Інтернет-каналі KSTV


Нагадаємо, що уродженцями Бессарабії є ВАСИЛЬ МИХАЙЛОВ, СЕМЕН РАДУЛОВ, СЕРГІЙ ТЕРЗІ, ІВАН ТЕРЗІ, ВІКТОР ТАШОГЛО, ВОЛОДИМИР БУРУКОВ, СЕРГІЙ МАЛЕНКОВ.

Поділитись
Зараз читають