Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

ЗА ВИПРАВДАННЯ АГРЕСІЇ РФ ПРОТИ УКРАЇНИ ОДЕСИТА ОШТРАФУВАЛИ НА 100 ТИСЯЧ

15 Жовтня 2022 16:33
Ганна Ковальова
ЗА ВИПРАВДАННЯ АГРЕСІЇ РФ ПРОТИ УКРАЇНИ ОДЕСИТА ОШТРАФУВАЛИ НА 100 ТИСЯЧ

Київський райсуд Одеси визнав 32-річного жителя міста винним у виправдовуванні збройної агресії рф проти України і призначив штраф у розмірі 100 тис. грн. Про це повідомляє пресслужба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону.

«Київський райсуд Одеси визнав громадянина України винним у виправдовуванні, визнанні правомірною, запереченні збройної агресії РФ проти України, глорифікації її учасників (ч. 1 ст. 436-2 КК України). Вироком суду, відповідно до затвердженої угоди про визнання винуватості, обвинуваченого засуджено до покарання у вигляді штрафу в розмірі понад 100 тис. грн у дохід держави», – йдеться у повідомленні.

Слідство встановило, що 32-річний одесит у публічному Телеграм-каналі активно створював публікації, в яких виправдовував збройну агресію рф проти України та окупацію її територій. У своїх дописах чоловік прославляв російських загарбників, заявляв, що очікує їхнього параду в Києві та залякував незгодних з такими твердженнями розправою, яка чекає на них у разі окупації.

Зазначається, що в судовому засіданні обвинувачений повністю визнав свою вину в інкримінованому йому кримінальному правопорушенні.

Поділитись
Зараз читають