Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

ЯК В “АГРОПРАЙМ ХОЛДИНГУ” ДБАЮТЬ ПРО МАЙБУТНЄ:  500 САДЖАНЦІВ ДЛЯ ГРОМАД БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

27 Жовтня 2022 16:00
Ганна Ковальова
ЯК В “АГРОПРАЙМ ХОЛДИНГУ” ДБАЮТЬ ПРО МАЙБУТНЄ:  500 САДЖАНЦІВ ДЛЯ ГРОМАД БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Про те, що в Болградському районі скоро буде висаджено фруктовий сад  із 250 саджанців яблук, слив, черешні та абрикос, інтернет-виданню “Махала” розповіли в ТОВ “Агропрайм Холдинг”.

З такою благою та дуже корисною ініціативою виступила генеральна директорка “Агропрайм Холдингу” Лариса Ігнат. Вона впевнена, що в умовах війни дуже важливо дбати про майбутнє. 

“Зараз дуже важливо дбати про майбутнє наших дітей та країни. Україна та народ проходить через випробування і страждання, тому нам дуже хочеться, щоб люди бачили та відчували нашу підтримку. Ми не зупиняємося, життя триває. Продовжуємо допомагати та дбати про свій край та людей. Чекаємо і віримо в перемогу”, – каже Лариса Іванівна. 

Ідею підтримали та реалізували  робітники “Агропрайм Холдинг”. Тож 26 жовтня на території комплексу були висаджені перші саджанці фруктових дерев. 

“По – перше, ми хотіли цим вчинком підняти та підтримати моральний дух працівників та жителів Бессарабії. Навіть в період війни підприємство має можливість подбати про майбутнє нашого краю. По-друге, озеленення території дуже важливо для життя. Бо ми знаємо, що завдяки деревам ми дихаємо”, – підкреслив головний технолог підприємства Василь Лимар. 

Підприємство планує висадити не тільки фруктові дерева.

“Ще в планах холдингу, які вже реалізуються, закупити орієнтовно 300 саджанців дубу, берези та інші, які будуть висаджені при в’їзді до комплексу, а також на територіях громад, де ми працюємо. Дякуємо всім, хто долучився до цієї доброї справи”, –  підкреслила Олена Войтко, фахівець з соціальної роботи “Агропрайм Холдингу”.

Вона звернула увагу, що в акції з висадження фруктового саду взяли участь діти, бо важливо вкладати в наших дітей добрі наміри та звички.

Посадити дерево – звучить майже як обов’язок для кожної сучасної людини.  Саджаючи дерева, ми сприяємо появі кисню, тому сподіваємось, що така ініціатива стане прикладом для багатьох.

Софія Чебан 

Поділитись
Зараз читають