Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Володимир Зеленський нагородив орденом «За заслуги» міського голову Ізмаїла

24 Серпня 2023 15:23
Олександра Сергєєва
Володимир Зеленський нагородив орденом «За заслуги» міського голову Ізмаїла

Сьогодні, 24 серпня, у День незалежності України у Києві відбулася урочиста церемонія з нагоди свята. Під час заходи президент України відзначив нагородами українським військовим, які боронять нашу країну, а також відзначив міських голів, які продовжують розвивати економіку міста, не зважаючи на війну. Про це повідомив голова Ізмаїльської військової адміністрації Родіон Абашев.

Одним з міських голів, який удостоївся нагороди, став Ізмаїльський міський голова Андрій Абрамченко. За значні заслуги у зміцненні Української державності, мужність і самовідданність, виявленні у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, вагомий особистий внесок у розвиток різних сфер суспільного життя, сумлінне виконання професійного обов’язку Андрій Абрамченко отримав Орден «За заслуги» ІІ ступеня.

Під час нагородження Володимир Зеленський особисто подякував меру за роботу та служіння України.

Також президент поцікавився, як йдуть справи у місті. Ймовірно, таке питання було задано враховуючи те, що останнім часом місто активно атакується ворожими дронами. Цього місяця місто було атаковано двічі – на початку місяця, 2 серпня, та декілька днів тому – у ніч з 22 на 23 серпня.

Поділитись
Зараз читають