Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В селі Городнє Болградського району зняли кліп на пісню “В Нащо село Чийший” (Відео)

03 Листопада 2023 18:05
Софія Чебан
В селі Городнє Болградського району зняли кліп на пісню “В Нащо село Чийший” (Відео)

До пісні уродженця села Городнє Болградського району Василя Дончева “В Нащо село Чийший” зняли кліп. Про це журналістці “Махали” розповів Василь Дончев.

Ідея зняти кліп у мене була давно, майже з моменту виходу пісні, у березні 2023 року. Дуже хотілося показати красу рідного села та Бессарабії. Вдячний Будинку культури села Городнє за допомогу у всіх процесах, відеооператору Михайлу Бальжику з села Кубей і танцювальному колективу “Маргаритки” за танцювальний супровід під час зйомки кліпу”,- ділиться музикант.

Михайло Бальжик і Василь Дончев

Для зйомки обирали цікаві локації та красиві місця.

“Зйомка кліпу – дуже кропітка робота. Тому можна сказати, що це спільна робота всіх учасників процесу. Кліп вийшов на моєму YouTube  каналі та у соціальних мережах Facebook і Instagram. Сподіваюсь глядачу сподобається наша робота”, – каже автор пісні.

Нагадаємо, Василь Дончев з дитинства мріяв стати співаком і письменником. До своєї мрії зробив перші кроки у 2016 році. Тоді співак звернувся до місцевого Будинку культури, де його з радістю прийняли та помітили талант Василя.  В березні Василь написав і презентував пісню про Пасхальне народне гуляння “Хоро” в селі Городнє. 

Фото з особистого архіву Василя Дончева 

Поділитись
Зараз читають