Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В Каракуртському ліцеї встановили пам’ятну дошку на честь загиблого односельця Дерментлі Анатолія

08 Грудня 2023 10:00
Валерій Гайдаржи
В Каракуртському ліцеї встановили пам’ятну дошку на честь загиблого односельця Дерментлі Анатолія

В День Збройних Сил України в Каракуртському ліцеї пройшов мітинг з нагоди відкриття пам’ятної дошки випускнику учбового закладу Дерментлі Анатолію Миколайовичу, який загинув під час виконанні службового обов’язку в  Запорізькій області. Про це повідомляє журналіст видання “Махала”.

Встановлення пам’ятної дошки ініціювало керівництво нашої школи. Ми зв’язались з волонтером Сергієм Пейчевим, він розпочав збір грошей на її виготовлення. До збору доєднались друзі та однокласники Анатолія. Хочу всім висловити величезну подяку, також окремо хотілося б подякувати Діні Кірчевій. Анатолій любив свою країну, хотів помститися за те зло, яке вороги принесли нашому народу, і захистити тих, хто не може захиститися себе сам. Але не судилося. Його життя обірвалося на 43-му році життя”, – розповіла виданню  заступниця директорки з виховної роботи Наталія Кірчева.

На заході були присутні тато, мама та сестра Дерментлі Анатолія, представник 88-го батальйону морської піхоти Юрій Романюк, староста села Каракурт Олена Жечева, волонтери Сергій Пейчев та Любов Няглова. Право відкрити дошку надали сестрі Анатолія.

Доброта притаманна кожній людині. Толя був скромною людиною, навіть коли йому потрібні були оптичні прилади або турнікети, він соромився про це говорити. Під час розмови з ним я просила розповісти про себе. Він пишався, що був вогнеметником, розказав, що вже два рази проходив перепідготовку, і що він зараз старший вогнеметник. Толя був дуже впевнений у собі, як спеціаліст та як  воїн”, – поділилася волонтерка Любов Няглова.

Дерментлі Анатолій Миколайович народився 3 вересня 1980 року у багатодітній родині. Навчався в Каракуртському ліцеї. Закінчивши школу, вступив вчитися на тракториста. Після отримання спеціальності почав працювати в селі. Через деякий час поїхав до Одеси та отримав спеціальність електрозварювальника. В останні роки мирного життя працював у сфері будівництва.

27 грудня 2022 року Анатолія призвали до ЗСУ. Служив у складі 118 окремої механізованої бригади на посаді вогнеметника. Додатково проходив курси з надання першої медичної допомоги, які йому потім знадобились на полі бою. Анатолій Дерментлі тричі отримував контузію, через що знаходився у шпиталі, але після одужання знову вертався на службу. 

15 жовтня під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку воїн загинув. 22 жовтня його провели в останню путь в рідному селі та поховали на місцевому кладовищі.

Фото Каракуртського ліцею

Поділитись
Зараз читають