Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В Ізмаїлі найближчим часом планують підвищити вартість послуги з вивозу сміття

08 Лютого 2024 11:01
Олександра Сергєєва
В Ізмаїлі найближчим часом планують підвищити вартість послуги з вивозу сміття

Комунальне підприємство Ізмаїльської міської ради «Житсервіс» на офіційному сайті Ізмаїльської міської ради оприлюднило намір підвищити вартість вивезення побутового сміття на 41%. Про це «Махала» дізналася з сайту міста.

Новий тариф для населення, організацій  та установ бюджетної сфери, об’єктів благоустрою планується встановити у розмірі 343,75 грн. за 1 куб. м. з ПДВ, а для інших споживачів (ОСББ, ЖБК, ЖК, ОГ, ГО, громади власників приватних квартир, фізичних осіб- підприємців, інших форм юридичних осіб) – 400,00 грн. за 1 куб. м. з ПДВ. 

Необхідність підвищення тарифу комунальне підприємство обґрунтовує тим, що востаннє вартість послуги переглядалася 1 січня 2022 року.

За останні два роки суттєво збільшились вартість паливно-мастильних матеріалів, інших матеріалів та запчастин, розмір мінімальної заробітної плати та інших витрат. Крім того, суттєво зросла вартість послуги з прийому та захороненню на власному полігоні твердих побутових відходів, який був затверджений виконавчим комітетом Саф’янівської сільської ради.

Усе це робить неможливим подальше утримання ціни на послугу. 

Нагадаємо, вже дві громади Бессарабії підвищили вартість послуги на вивезення відходів. У Болградській громаді це відбулося у вересні, а у Ренійській громаді новий тариф ввели з початку поточного року. Зазначимо, мешканці Рені виступали проти підвищення – зробили розголос ситуації у соцмережах та зверталися до міського голови. Чим все закінчилося, можна прочитати у нашому матеріалі.

Поділитись
Зараз читають