Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В Болградську лікарню привезли комп’ютерний томограф: коли чекати відкриття

12 Березня 2024 13:56
Тетяна Терзі
В Болградську лікарню привезли комп’ютерний томограф: коли чекати відкриття

Комп’ютерний томограф і обладнання для його встановлення вже прибули в Болградську районну лікарню. Про це повідомляє видання «Махала».

Зараз обладнання знаходиться на зберіганні в лікарні. Про це розповів генеральний директор КНП «Болградська ЦРЛ» Віктор Дішлі. Попереду підготовча робота для встановлення і налаштування томографа. І вона триватиме декілька тижнів.

«У нас є завдання, які необхідно виконати до того, як приїдуть інженери монтувати обладнання. Ми повинні з ліцензованими організаціями підвести заземлення, зробити введення електромережі, отримати на це акти, паралельно чекаємо на проект від фірми-виробника томографа, яка вкаже де саме має стояти томограф і де прокладатимуться комунікації. Після погодження всіх процесів і документів з фірмою-виробником приїжджає інженер і розпочинається процес встановлення і налаштування обладнання.  Думаю, що на підготовчу роботу піде 2-3 тижні. Скільки триватиме встановлення обладнання – поки важко сказати. Найголовніше, що томограф вже є, він на місці, і вже зовсім скоро розпочне роботу. Сам процес перевезення, встановлення і налагодження томографа включений у його вартість, тому додатково на бюджет громади чи лікарні це не ляже», – поділився планами Віктор Дішлі.

Нагадаємо, в Болградській лікарні менше ніж за рік підготувалися прийняти дороговартісне обладнення, яке було закуплено на кошти обласного бюджета. Але передача томографа Болградській лікарні проходила важко. Не всі депутати Одеської обласної ради підтримали це рішення. Чому? Читайте за посиланням.

Фото Валерія Гайдаржи

Поділитись
Зараз читають