Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Депутати Одеської обласної ради погодили передачу комп’ютерного томографа Болградській лікарні, але не обійшлося без нюансів

02 Березня 2024 12:00
Тетяна Терзі
Депутати Одеської обласної ради погодили передачу комп’ютерного томографа Болградській лікарні, але не обійшлося без нюансів

Депутати Одеської обласної ради на пленарному засіданні 1 березня прийняли рішення про  передачу комп’ютерного томографа зі спільної власності територіальних громад області в  комунальну власність Болградської територіальної громади в особі Болградської міської ради. Про це повідомляє видання «Махала» з посиланням на результати поіменного голосування депутатів Одеської обласної ради.

Голосування з цього питання проходило непросто. З 61 присутнього обранця за це рішення проголосувало 49 депутатів, не голосувало – 35 депутатів. В повному складі не голосували депутати фракції від політичної партії «Європейська солідарність».

До речі, лідер партії «Європейська солідарність» Петро Порошенко є уродженцем міста Болград.

Також не голосували за передачу Болградській районній лікарні комп’ютерного томографа депутати від політичної партії «За майбутнє», які представляють Арцизьку громаду, Сергій Паращенко (батько), Сергій Паращенко (син), Юрій Карабаджак, які, не секрет, лобіюють інтереси Арцизької опорної лікарні.

Депутати обласної ради батько і син Паращенко, Юрій Карабаджак з головою громади Сергієм Паращенко і керівником опорної лікарні Зіновієм Чолак. Фото Арцизької міської ради

До відома, з 10 представників  партії «За майбутнє» в Одеській обласній раді рішення про передачу томографа підтримали лише чотири депутати. Інші – не голосували взагалі.

Слід зазначити, в останні роки з приходом в Болградську лікарню генерального директора Віктора Дішлі медичний заклад розпочав активно розвиватися і укріплювати матеріальну базу, складаючи конкуренцію Арцизькій опорній лікарні.

В 2024 році вперше за останні роки Болградська лікарні, не будучи опорною, заключила з Національною службою здоров’я України більше договорів і на більшу суму, ніж Арцизька опорна лікарня. Поява в Болградській лікарні ще й комп’ютерного томографа значно укріпить базу лікарні в Болграді і підвищить її конкурентність на півдні Одещини.

Нагадаємо, Болградська районна лікарня підготувала приміщення для встановлення комп’ютерного томографа, який закупили за кошти обласного бюджету.

Поділитись
Зараз читають