Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В Болграді пройшов футбольний турнір на підтримку захисника острова Зміїний Володимира Каратанас

19 Червня 2023 15:44
Софія Чебан
В Болграді пройшов футбольний турнір на підтримку захисника острова Зміїний Володимира Каратанас

Цієї суботи в Болграді пройшли змагання з футболу на підтримку полонених захисників острова Зміїний. Понад 60 футболістів Болградського, Білгород-Дністровського районів та Республіки Молдова змагалися за першість у турнірі.

Ініціатором та організатором змагань виступила команда “Шторм” з Болграда. Тренер команди Іван Миргородський повідомив, що головна мета заходу – привернути увагу до процесу звільнення військових з ворожого полону, в якому знаходиться батько гравця команди «Шторм» Володимир Каратанас.

«Денис Каратанас – наш воротар. За результатами цих змагань, він став одним з кращих гравців. Його батько Володимир – душа нашого «Шторму», завжди підтримував в організації турнірів, вболівав за команду. Він потрапив у полон разом з іншими військовими з острова Зміїний на початку повномасштабного вторгнення Росії. Весь цей час його родина бореться за визволення, і цим турніром ми хочемо зробити крок до повернення Володимира, якого чекаємо дома якнайшвидше»,- наголосив Іван Миргородський.

Футбольний турнір пройшов в Болграді на майданчику біля Спасо-Преображенського собору. Зазначимо, що команди з міста Болград “Шторм” та “Ялпуг” показали дуже гарний результат. За результатами кругових ігор місця розподілилися наступним чином:

1 місце завоювали господарі турніру – команда «Шторм»;

2 місце посіла команда з села Конгаз, Республіка Молдова;

3 місце – команда з села Кулевча, Білгород-Дністровський район;

4 місце – команда «Ялпуг», м. Болград;

5 місце – команда з с. Оріхівка, Кубейська громада.

Нагадаємо, що такі змагання в Болграді проходять не вперше. Минулого місяця родичі військовополонених зі Зміїного ініціювали турнір на стадіоні в сквері, що зараз має ім’я захисників острова Зміїний. 

Маленький спойлер: Футбольний клуб “Шторм” ставить перед собою  дуже круті цілі. Далі тільки вперед. Тренер Іван Миргородський поділився з “Махалою”, що на наступному тижні команда 2012-2013 р н. поїде до міста Ізмаїл, а  команда 2011-2012 р.н. до с. Багате, щоб взяти участь у турнірі ДЮСШ. Бажаємо хлопцям успіху та чекаємо вдома з перемогою. 

Поділитись
Зараз читають