Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В  Арцизькій громаді можна отримати безкоштовну психологічну консультацію: куди звернутися?

22 Квітня 2023 09:00
Ганна Ковальова
В  Арцизькій громаді можна отримати безкоштовну психологічну консультацію: куди звернутися?

В Україні психологічна допомога сьогодні дуже актуальна. Але не всі громади мають спеціалістів, які допоможуть людині впоратися з тривожністю, пережити стресові ситуації. В Арцизі такі професіонали є.

В комунальній установі «Центр надання соціальних послуг» Арцизької міської ради працюють психологи, які надають безкоштовну психологічну допомогу. Про це повідомляє пресслужба громади.

«Психологи Центру допоможуть вам розібратись з проблемами, які виникають у стосунках чи в роботі, а також з тривогою, яка виникає внаслідок війни. Зазвичай до фахівців звертаються дорослі люди, які переживають за ситуацію, яка склалася. Мають тривожні чи депресивні стани, хвилюються через погіршення стосунків з близькими. Дуже часто можуть звертатися підлітки, і спеціалісти Центру мають кваліфікацію для роботи з ними», – говориться в повідомлені.

Станом на 15 квітня, за допомогою психолога звернулися понад 300 мешканців Арцизької громади. Спеціалісти відмічають, що  багато громадян мають достатньо мало знань про способи турботи про себе, відновлення після стресу, про ситуації, коли потрібна допомога інших спеціалістів.

Дійсно, в нашій країні психологічна допомога – досить нове явище. Яке, проте, набуває все більшої популярності. Потреба в психологах зростає.

В Арцизі центр психологічної допомоги знаходиться за адресою: вул.Соборна, 46 (2 поверх) тел. 0484562092.

Тетяна Терзі

Читайте також:

▪️ Безоплатна правова допомога військовослужбовцям: як і де отримати на півдні Одещини

▪️ Жертви домашнього насилля можуть звернутися по безоплатну правову допомогу в Болградському районі: як це зробити?

▪️ Як шукати безвісти зниклих військовослужбовців: алгоритм дій, конкретні поради та застереження

Поділитись
Зараз читають