Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

УКРПОШТА ВИПУСТИТЬ ПОШТОВУ МАРКУ ЗІ ЗРУЙНОВАНИМ КРИМСЬКИМ МОСТОМ: ОТРИМАТИ МОЖНА БУДЕ В ПЕРШІЙ ПОЛОВИНІ ЛИСТОПАДА

08 Жовтня 2022 14:20
Ганна Ковальова
УКРПОШТА ВИПУСТИТЬ ПОШТОВУ МАРКУ ЗІ ЗРУЙНОВАНИМ КРИМСЬКИМ МОСТОМ: ОТРИМАТИ МОЖНА БУДЕ В ПЕРШІЙ ПОЛОВИНІ ЛИСТОПАДА

Вслід за ЗСУ, які першими привітали путіна з 70-річчям, подарувавши йому вогняне шоу на Кримському мосту, Укрпошта оголосила про свій подарунок очільнику держави-терориста. Поштовий оператор анонсував випуск поштової марки «Кримський міст на біс!».

Оскільки до театру воєнних дій в Україні прикуті погляди мільйонів експертів, дипломатів, політиків та звичайних людей з усього світу, і не всі вони розуміють сакральну значущість Кримського моста для росії та важливість його пошкодження для ходу українсько-російської війни, було вирішено для ескізу марки використати сцену з відомого фільму. Точно так само, як ширився міф про непотоплюваність пароплаву, так і росія вибудовувала міф про те, що Кримський міст – символ вічного зв’язку українського Криму з росією.

Тираж марок – 7 млн екземплярів. Номінальна вартість марки М (бо міст😊), що дорівнює вартості 18 грн за марку або 126 грн за аркуш з 7 марок. До марки буде випущено конверт «Перший день», немаркований художній конверт та картку. Окрім основного сюжету, марка містить кілька цікавих деталей і натяків:

▶️       недопалок в руках у героїні, як свідчення того, що останнім часом окупанти дуже потерпають від куріння в заборонених місцях,

▶️       легковий автомобіль окупантів, що рушив у прірву, гублячи награбовані пральні машини та інше добро,

▶️       Байрактар, що «випадково» пролітав над мостом,

▶️        розбитий ворожий танк, який у складі колони переправлявся окупантами на фронт.

Деталі щодо дати виходу марки та умов продажу будуть оприлюднені додатково.

Автор випуску Юрій Шаповал – український художник-живописець, працює у техніці живопису, графіки та інсталяції. Закінчив Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка. Учасник всеукраїнських і міжнародних виставок та пленерів.

Кримській міст, що з’єднує тимчасово окупований Кримський півострів із росією, – незаконне будівництво, що в рамках повномасштабної війни, розпочатої росією 24 лютого 2022 року, активно використовувався окупантами для підкріплення своєї армії.

Сьогодні вранці на мосту відбувся вибух. Причини поки що невідомі, але вже відомо, що міст – ВСЬО.

Поділитись
Зараз читають