Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Туристичного сезону на Одещині в цьому році не буде

21 Квітня 2023 09:00
Ганна Ковальова
Туристичного сезону на Одещині в цьому році не буде

Оперативне командування “Південь” вважає недоцільним відкриття цього року туристичного сезону в Одеській області, але вирішувати остаточно буде Одеська обласна військова адміністрація.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Одеса повідомила керівниця об’єднаного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк, повідомляє “УСІ”.

За словами Гуменюк, військове командування проаналізувало розвиток ситуації на майбутнє з оглядом на те, що наш регіон морський і курортний. Проте військові вважають, що наразі відкривати курортний сезон недоцільно.

З нашого боку місцевим органам влади направлено інформування про можливі загрози. Далі очікуємо рішення військової адміністрації, яка повноважна у цьому випадку позначити для населення, як має це відбуватися. З боку військових вплив буде зорієнтований на безпекову складову. Ми будемо наполягати на безпеці людей, бомбосховищах, спостереженням за водною поверхнею. Розуміємо, що регіон має розвиватися, але безпека на передньому плані“, – відзначила Наталія Гуменюк.

Пізніше в етері телеканалу «Київ» голова Громадської ради при Одеській обласній військовій адміністрації Сергій Братчук заявив, що курортного сезону в області не буде.

“Потрапляння у будівлі курортної сфери говорять про те, що курортного сезону знову цьогоріч не буде. До настання нашої перемоги ми будемо говорити про розмінування акваторії Чорного моря. Публічного доступу до пляжів Одеси не буде. Ми маємо дати можливість людям відпочивати. І, перш за все, захисники мають отримати певний перелік послуг. Великих концертів не буде. “Танців на кістках” не буде”, – сказав Сергій Братчук.

Нагадаємо, вночі 19 квітня ворог здійснив атаку ударними безпілотними літальними апаратами типу “Shahed-136/131” по Одещині. З 12 дронів 10 були збиті воїнами зенітної ракетної Одеської бригади повітряного командування, але 2 дрони влучили в дитячій табір в Одесі. Окрім цього, ворог постійно завдає ракетних ударів по курортній Затоці. Цивільні бази відпочинку постійно страждають від атак ворога.

Ганна Ковальова
Фото:
ВВС

Поділитись
Зараз читають