Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Сварка двох чоловіків біля магазину в Ізмаїлі закінчилася різаниною

02 Грудня 2023 16:31
Олександра Сергєєва
Сварка двох чоловіків біля магазину в Ізмаїлі закінчилася різаниною

У жовтні 2020 року, перебуваючи біля магазину «Глобус», який розташований по вулиці Запорозьких козаків (Кутузова), між двома чоловіками виник раптовий конфлікт, в ході якого мешканець Ізмаїла вдарив неприятеля ножем у живіт. Декілька днів тому суд виніс вирок винуватцю. Яке покарання він отримав, дізнавалася «Махала». 

За словами підсудного, у той день він вийшов у магазин, щоб придбати продукти. Коли він вийшов з приміщення будівлі, з припаркованого поряд автомобіля вийшов нетверезий чоловік та почав чіплятися до нього та провокувати конфлікт. 

Підсудний відніс продукти додому, взяв там ніж, щоб залякати зухвальця, та повернувся до магазину. Там до нього знову підійшов потерпілий та продовжив провокувати конфлікт, на що підсудний дістав ніж, та попросив того відчепитися. Однак це не допомогло, нетверезий чоловік вдарив підсудного у живіт з такою силою, що той впав. А коли той замахнувся знову, підсудний наніс образнику удар навмання, та потрапив у живіт. Внаслідок чого, як потім з’ясувалося, чоловік отримав поранення передньої черевної стінки з пошкодженням тонкого кишківника, що відноситься до категорії тяжких тілесних ушкоджень.

Поранений чоловік повернувся до свого автомобіля та поїхав, а підсудний повернувся додому. 

Суд дослухав покази свідків, які підтвердили історію, яку розказав підсудний. Зазвичай, таке правопорушення карається строком від 5 до 8 років, однак, враховуючи той факт, що підсудний є інвалідом II групи та має на утриманні трьох неповнолітніх дітей та щиро розкаявся у скоєному, суд вирішив звільнити його від відбування покарання та призначити іспитовий строк тривалістю один рік.

Поділитись
Зараз читають