Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Спортсменка з Білгорода-Дністровського виборола золото на Чемпіонаті Європи

01 Квітня 2024 15:25
Олександра Сергєєва
Спортсменка з Білгорода-Дністровського виборола золото на Чемпіонаті Європи

Спортсменка спортивного клубу «RHINO» Любов Карауш, яка виступила у складі збірної України на чемпіонаті Європи зі змішаних єдиноборств (ММА), у складній боротьбі перемогла усіх суперників та виборола перше місце. Про це повідомила Білгород-Дністровська міська рада. 

Чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств (ММА) серед дітей, юнаків та юніорів проходив з 29 по 31 березня в Сербії. В ньому взяли участь 268 спортсменів з 20 країн Європи. Українська збірна була представлена у трьох вікових категоріях: 12-13, 14-15 та 16-17 років. Усього від України на чемпіонат поїхало 69 спортсменів. 

До збірної увійшли дві борчині з Бессарабії – борчиня Білгорода-Дністровського Любов Карауш та спортсменка з Ізмаїла на прізвисько “Амазонка” Діана Пойда.

Обидві дівчини змагалися у віковій категорії 16-17 років та гідно представили Одещину на чемпіонаті: Любов посіла перше місце, а Діана – друге. 

Загалом українська збірна зібрала врожай медалей – 17 золотих, 16 срібних та 22 бронзові нагороди. За підсумками змагань Україна знову стала найкращою у всіх вікових категоріях та підтвердила свій статус трикратного чемпіона світу. 

Нагадаємо, Білгород-Дністровська спортсменка є срібним чемпіоном зі змішаних єдиноборств та чемпіонкою чемпіонату світу з грепплінгу.

Ізмаїльська спортсменка Діана Пойда –  віце-чемпіонка світу з ММА-2022, чемпіонка Європи з бойового самбо, чемпіонка України з греплінгу та панкратіону, член збірної України-2023 з панкратіону та греплінгу, член збірної України зі змішаних єдиноборств ММА.

Поділитись
Зараз читають