Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ ДО ПЕРЕМОГИ: ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ З БОЛГРАДА ПЕРЕДАЛИ 44 ТИСЯЧІ ГРИВЕНЬ БЛАГОДІЙНОМУ ФОНДУ «ЛІГА ДОБРИХ СПРАВ ЮА»

02 Листопада 2022 15:47
Ганна Ковальова
СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ ДО ПЕРЕМОГИ: ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ З БОЛГРАДА ПЕРЕДАЛИ 44 ТИСЯЧІ ГРИВЕНЬ БЛАГОДІЙНОМУ ФОНДУ «ЛІГА ДОБРИХ СПРАВ ЮА»

“Ліга добрих справ ЮА” – саме таку назву має благодійний фонд, якому сто відсотків можна довіряти. Свою діяльність фонд розпочав з жовтня 2022 року, але вже може поділитися результатами своєї діяльності. 

Благодійною організацією було розпочато збір коштів для  військовослужбовців Збройних сил України, а саме для військових 88 окремого батальйону морської піхоти.  28 жовтня в Болграді пройшов благодійний ярмарок, на якому було зібрано майже 13 тисяч гривень. 

До збору коштів для морпіхів долучились й військовослужбовці Болградського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. 

Комендант Болградського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Дем’янов спільно зі своїм заступником Володимиром  Руснаком передали  керівнику Благодійного фонду «Ліга добрих справ ЮА» чек на суму 44 000 гривень.

“На жаль, РТЦК та СП з поважних причин не зміг взяти участь в благодійному ярмарку 28 жовтня, але не зробити свій вклад до збору коштів на дрон для військовослужбовців Болградського батальйону ми, звичайно ж, не змогли.
Разом ми зібрали зазначену суму, та передаємо її  Благодійного фонду «Ліга добрих справ ЮА
», – зазначив Олександр Дем’янов. 

Військовослужбовці Болграду своїм вчинком показали хороший приклад всім мешканцям Болградського району.

 “Ви знаєте, це свого роду естафета, кожного разу я чекаю на ще одне “диво” з запитанням “хто ж стане наступним?”.  Зараз завдяки отриманій сумі разом з усіма зібраними коштами ми можемо придбати дрон, укомплектований тепловізором та повним комплектом для використання в денний та нічний час”, – підкреслила волонтерка Оксана Кілафли. 

Керівник благодійної організації Олексій Строганов зазначив, що дрон для військових є завжди актуальним “подарунком”.

“Командування військової частини повідомило, що їх дрон збили під час виконання бойового завдання та придбаний дрон наразі є дуже доречним.  Крім того, нашим військовим на передовій дуже потрібні генератори, тому ми продовжуємо збір коштів”, – сказав Олексій Строганов.

Збір на наступний дрон та генератори для болградських морпіхів триває. Задонатити можна за реквізитами:

Найменування одержувача: БО БФ «ЛIГА ДОБРИХ СПРАВ ЮА»
Код отримувача: 44724712
Рахунок у форматі згідно зі стандартом IBAN:
UA623052990000026002044915646
Назва Банку: АТ КБ “ПРИВАТБАНК”
Призначення платежу: благодійний внесок.

Спільними зусиллями до перемоги!

Автор: Софія Чебан

Фото: пресслужба Болградської РВА

Поділитись
Зараз читають