Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Школяра з Ізмаїльського району за серію дрібних крадіжок відправили за ґрати

11 Квітня 2024 17:00
Олександра Сергєєва
Школяра з Ізмаїльського району за серію дрібних крадіжок відправили за ґрати

Кілійський районний суд визнав восьмикласника з села Помазани Ізмаїльського району винним у скоєнні крадіжок в умовах воєнного стану і призначив йому покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі. Про це “Махала” дізналася з вироку суду. 

Учень Шевченківського ЗЗСО № 2 восени 2023 року скоїв три крадіжки. У вересні він вкрав мобільний телефон вартістю 1469 гривень. Через місяць – у жовтні – зайшов у відкритий будинок, коли господарів не було вдома, та виніс звідти телевізійну приставку вартістю 784 гривні. А у листопаді хлопець розбив вікно магазину та виніс звідти іграшку, кукурудзяні палички, чіпси, солодку воду, цукерки, повітряні кульки та жуйки на загальну суму 1100 гривень.

Під час судового засідання хлопець визнав провину та розкаявся у скоєному, однак від подальшого надання показів проти себе відмовився.

Не дивлячись на те, що хлопець раніше не притягувався до відповідальності, суд вирішив, що виправлення неможливе без ізоляції від суспільства, оскільки інше більш м`яке покарання не справить належного виховного впливу. Тому хлопець наступні п’ять років проведе за ґратами. 

Також він має сплатити на користь держави  3828 гривень за залучення експертів. 

Додамо, що вирок може бути оскаржений до Одеського апеляційного суду через Кілійський районний суд Одеської області протягом тридцяти днів з дня проголошення.

Поділитись
Зараз читають