Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Посварилась з коханим, сіла на чужий велосипед та поїхала додому: мешканку Кілійської громади засудили за крадіжку

21 Березня 2024 15:00
Наталя Іванова
Посварилась з коханим, сіла на чужий велосипед та поїхала додому: мешканку Кілійської громади засудили за крадіжку

Кілійський суд визнав жінку винною у скоєнні крадіжки в умовах воєнного стану та призначив їй покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі, проте реальний строк замінили на іспитовий. Про це “Махала” дізналася з судового реєстру. 

Подія сталася у грудні 2023 року в селі Шевченкове Кілійської громади біля продуктового магазину «Пивний порт». Жінка розповіла, що до кафе-магазину вона приїхала разом із чоловіком на його автомобілі. Там вони дуже сильно посварилися, тож вона, не бажаючи продовжувати сварку, вийшла з кафе, схопила припаркований біля входу велосипед та вирушила додому у місто Кілія. 

По дорозі її наздогнав чоловік, з яким вона й приїхала. Вони примирилися, жінка сіла до нього в машину, а велосипед, замість того, щоб повернути, вони поклали у багажне відділення та забрали із собою.

Через декілька днів їй зателефонував співробітник поліції з приводу викраденого велосипеда. Жінка не заперечувала, що взяла його та повідомила правоохоронцям місце його зберігання. Поліція повернула транспорт власниці, а на жінку склала обвинувачувальний акт за крадіжку.

Під час судового засідання жінка визнала свою провину та розкаялася у скоєному. Суд врахував щире каяття та допомогу слідству під час розшуку велосипеда, тож до в’язниці вона не відправиться. Замість цього їй призначили іспитовий термін тривалістю один рік. 

Протягом цього терміну вона має періодично з`являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації, повідомляти про зміну місця проживання, роботи або навчання та не виїжджати за межі України без погодження.

Також вона має сплатити на користь держави 260 гривень за залучення експертів. 

Поділитись
Зараз читають