Інтернет-видання Бессарабії

Одесит проведе за ґратами все життя за підготовку вибухів на залізниці

23 Травня 2023 10:30
Ганна Ковальова
Одесит проведе за ґратами все життя за підготовку вибухів на залізниці

До довічного позбавлення волі засуджено колишнього співробітника районного відділу міліції в Одесі, який добровільно став агентом російської розвідки. Він передавав дані про логістичні шляхи Сил оборони на Одещині. Обвинувачуваний вину визнав повністю, але не розкаявся. Про це повідомляє Офіс генерального прокурора.

“Колишнього співробітника одного з районних відділів міліції в Одесі визнано винним у державній зраді та незаконному поводженні з вогнепальною зброєю та боєприпасами (ч. 2 ст. 111, ч. 1 ст. 263 КК України). Його засуджено до довічного позбавлення волі з конфіскацією майна”, – зазначили в Офісі генпрокурора.

Прокурори у суді довели, що ексміліціонер після початку повномасштабного вторгнення був завербований представником гру рф для проведення розвідувально-підривної діяльності в регіоні. Він збирав розвіддані про місця дислокації та пересування військової техніки підрозділів ЗСУ, обстановку в портах Одеси, Чорноморська та залізничного сполучення.

На виконання завдань російських кураторів інформатор придбав три відеокамери – так звані «фотопастки», які встановив уздовж залізничних колій у передмісті Одеси для фіксування проїжджаючих вантажних потягів.

Дані, які фіксували камери, в реальному часі через мобільний додаток отримували представники спецслужб рф. 

Зрадника затримали під час виконання чергового завдання ворога біля залізничних колій. Тоді у нього вилучили вибухові речовини та боєприпаси, зокрема 12 тротилових шашок вагою 3,2 кг, детонатори, підривач та протитанкову міну. 

“У судовому засіданні чоловік вину визнав повністю, утім не розкаявся. Під час останнього слова він сказав, що жалкує лише про передчасне викриття його підривної діяльності проти України”, – зазначила пресслужба Офісу генпрокурора. 

Поділитись
Зараз читають