Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

На посаду старости Лиманського голова Ренійської громади висунув іншу кандидатуру

07 Березня 2024 13:01
Микола Григораш
На посаду старости Лиманського голова Ренійської громади висунув іншу кандидатуру

На офіційному сайті Ренійської міської ради опубліковані відомості про кандидатуру на посаду старости Лиманського старостинського округу Євгенію Потложа. Раніше на цю посаду був висунутий начальник відділення управління ВПС «Рені» Державної прикордонної служби Костянтин Мокану. Що стало причиною заміни кандидатури?

Фото Євгенії Потложа з офіційного сайта Ренійської громади

     “Згідно з чинним законодавством, кандидатури на посади старост висуває голова громади. Ще раз усе зваживши, я ухвалив рішення висунути на посаду старости Лиманського кандидата з досвідом роботи в місцевому самоврядуванні, і ним стала Євгенія Миколаївна Потложа, яка наразі працює діловодом”, – пояснив журналісту “Махали” причини заміни кандидатури на посаду старости Лиманського Ренійський міський голова Ігор Плєхов.

     Євгенія Потложа народилася в селі Лиманське Ренійського району. Закінчивши школу, 1990 року вступила до Бельцького державного університету імені Алеку Руссо на кафедру педагогіки та психології. З 1994 по 1999 роки працювала вчителем початкових класів Лиманської середньої школи. 1999-2000 роки – вихователь дитячого дошкільного закладу “Івушка”. З 2012 до 2014 року – фахівець із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а в 2014-2015 роках – фахівець першої категорії в цьому ж центрі. У 2016 році перейшла до Лиманської сільської ради діловодом, з 2021 року – діловод відділу організаційно-кадрової роботи виконавчого комітету Ренійської міськради.

     Нагадаємо, у Ренійській громаді звільнилися за власним бажанням уже троє із семи сільських старост: Долинського – Валентін Салі, Лиманського – Володимир Вальченко та Котловини – Олександр Казани.

Поділитись
Зараз читають