Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Мешканця Ізмаїла за крадіжку телефона та ноутбука посадять за ґрати на шість років

19 Жовтня 2023 14:35
Олександра Сергєєва
Мешканця Ізмаїла за крадіжку телефона та ноутбука посадять за ґрати на шість років

Чоловік на продажі вкраденого хотів заробити близько восьми тисяч гривень, а отримав тюремний строк. Чому крадію так багато присудили, розбиралася «Махала».

Подія сталася взимку поточного року у місті Ізмаїл. Місцевий мешканець через незачинену хвіртку проник до чужого подвір`я, після чого через незачинені двері зайшов у приміщення будинку, де викрав мобільний телефон Xiaomi Note 2 вартістю близько 1 500 грн та ноутбук вартістю 6 486 гривень.

Викраденим йому вдалося покористуватися зовсім недовго – наступного ж дня до чоловіка завітали правоохоронці.

Під час судового розгляду обвинувачений вину у висунутому обвинуваченні не визнав, пояснивши, що до нього дійсно потрапили викрадені речі, однак він до приміщення будинку не проникав та ці речі не викрадав. За його словами, речі йому приніс знайомий і він у нього їх купив.

Також за його словами, коли він віддавав речі правоохоронцям, то вважав що піде як свідок, а судити будуть приятеля, який ті речі йому приніс.

Незважаючи на невизнання вини у висунутому обвинуваченні, вина чоловіка повністю підтверджується сукупністю доказів.

Так, з камер відеоспостереження сусідки, яка живе навпроти входу до будинку потерпілого, видно, що одразу після того, як господар покинув свій будинок, повз пройшов чоловік, зовні схожий на підсудного. Через декілька хвилин той самий чоловік пройшов у зворотньому напрямку озираючись на будинок потерпілого. Ніхто більше повз не проходив.

Потерпілий розповів, що ніколи не зачиняє на замок ані хвіртку, ані вхідні двері у будинок, оскільки навіть якщо і відлучається, то не надовго. У той день він також поїхав по справах хвилин на 20, а коли повернувся, то побачив у хаті сліди на килимі, була відчинена шафа, а також з полиці фальш-каміну зник мобільний телефон та з вікна – планшетний ноутбук.

Суд дослухав усі покази та зазначив, що зазвичай за подібні крадіжки присуджують невеликий строк або взагалі іспитовий, однак у разі з підсудним це неможливо, оскільки це не перший його проступок за останні роки.

Виявляється, мешканець Ізмаїла вже чотири рази був судимий. На його рахунку є строк за крадіжку з проникнення, за крадіжку за попередньою змовою та за викрадення автомобіля.

Тому, враховуючи усі обставини та біографію підсудного, суд призначив йому покарання у вигляді шести років та шести місяців позбавлення волі.

Поділитись
Зараз читають