Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Мешканці села Кілійської громади з власної ініціативи озеленили сквер на честь загиблого захисника

05 Листопада 2023 16:00
Олександра Сергєєва
Мешканці села Кілійської громади з власної ініціативи озеленили сквер на честь загиблого захисника

Днями у сквері села Трудове, біля меморіалу на честь полеглого захисника Івана Фунтового, працівники комунального підприємства висадили 100 кущів троянд і 10 колоновидних туй. Про це повідомили у групі “Село Трудове, історія та сьогодення”. 

Озеленення біля меморіалу відбулося за сприянням та ініціативою однокласників загиблого захисника, які передали старості села вищезгадані саджанці.

Усі 110 саджанців було висаджено, крім того, комунальники трохи розширили сквер, аби була можливість висаджувати нові дерева та кущі.

Небайдужих мешканців громади закликали долучитися до ініціативи.

«Ми трохи розширили сквер, місця  для висадки ще є багато. Тож хто бажає і може, долучайтесь до озеленення», – закликали у сільській раді. 

Нагадаємо, відкриття меморіальної дошки на честь полеглого захисника відбулося у травні поточного року. 

Це вже друга меморіальна дошка, яка встановлена на честь Івана Фунтового з позивним “Характерник”. Першого лютого 2023 року військовому відкрили меморіальну дошку на Старокінному ринку в Одесі, де він працював понад 20 років.

19 серпня 2022 року під час виконання бойового завдання біля села Лозове Херсонської області Іван отримав осколкове поранення в голову, від чого загинув на місці.

Поділитись
Зараз читають