Правоохоронці затримали 37-річного жителя Білгород-Дністровського району та його 40-річного спільника з Чорноморська. які створили та майже реалізували схему з вивезення військовозобов’язаних чоловіків до Молдови. Про це повідомили у пресслужбі ГУНП.
За інформацією слідства, організатори мали забезпечити незаконний виїзд з України до Республіки Молдови у вантажівці з дровами. З пасажира просили 10 500 доларів, з яких більшу частину треба було заплатити до перетину кордону, а решту – після.
Проте закінчити справу чоловікам завадили правоохоронці: мешканця Чорноморська затримали після отримання частини грошей, а його спільника – коли той віз «клієнта» до кордону. У вантажівці на час затримання було ще двоє чоловіків, які теж хотіли незаконно перетнути кордон, скориставшись послугами організаторів.
Обом організаторам повідомлено про підозру та обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави у розмірі 242 240 грн та 908 400 грн. Їм загрожує до дев’яти років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Проти “пасажирів” правоохоронці склали адмінпротоколи. Їм загрожують штрафи.