Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Громади Одещини будуть передавати гроші на підтримку ЗСУ централізовано: скільки планується з півдня

16 Серпня 2023 10:31
Тетяна Терзі
Громади Одещини будуть передавати гроші на підтримку ЗСУ централізовано: скільки планується з півдня

Всі громади Одеської області отримали листа від голови Одеської ОВА Олега Кіпера, в якому мова йде про те, що в місцеві бюджети надходять значні кошти від ПДФО військових. Однак за результатами моніторингу видатків  відмічена нерівномірність забезпечення фінансовими ресурсами військових формувань Збройних сил України. Наразі існує гостра потреба в забезпеченні її матеріально- технічної бази. Одеська ОВА прийняла рішення зробити це централізовано.

Всі громади мають провести сесії і передати кошти як субвенцію в обласний бюджет в межах місцевих програм підтримки ТРО та ЗСУ. Гроші треба перерахувати до 18 серпня. До листа додавався розрахунок сум, які повинні перерахувати громади.

Так загалом, громади Болградського району повинні перерахувати 23 млн 700 тис грн. Найбільші суми мають передати Болградська громада – 7 млн 500 тис грн, Арцизька громада – 3 млн грн, Городненська громада – 2 млн 800 тис грн, Кубейська громада – 2 млн 400 тис грн.

Болградська громада планує провести сесію 17 серпня. Це питання про передачу субвенції з місцевого бюджету в обласний бюджет в сумі 7 млн.500 тис грн є в порядку денному. Арцизька міська рада планує провести сесію 18 серпня.

Згідно розрахунків Одеської ОВА, Ізмаїльський район має перерахувати субвенцію в обласний бюджет в сумі 81 млн 600 тис грн, з яких від Ізмаїльської міської ради має надійти  53 млн 800 тис грн, з Ренійської міської ради – 11 млн 300 тис грн.

 Білгород-Дністровський район перерахує субвенцію в сумі 60 млн 850 тис грн, з яких 20 млн 500 тис грн повинні надійти від Білгород-Дністровської міської ради.

Загалом, з районів Одещини має надійти 972 млн 350 тис грн.

Фото ОК Південь

Поділитись
Зараз читають