Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

ДИКТАТОРИ РОСІЇ І БІЛОРУСІ ДОМОВИЛИСЬ СТВОРИТИ БІЛЯ КОРДОНІВ УКРАЇНИ СПІЛЬНЕ УГРУПОВАННЯ ВІЙСЬК

10 Жовтня 2022 12:40
Ганна Ковальова
ДИКТАТОРИ РОСІЇ І БІЛОРУСІ ДОМОВИЛИСЬ СТВОРИТИ БІЛЯ КОРДОНІВ УКРАЇНИ СПІЛЬНЕ УГРУПОВАННЯ ВІЙСЬК

Самопроголошений президент білорусі олександр лукашенко заявив, що білорусь та росія почали розгортання регіонального угруповання союзної держави. Про це повідомляє Reform.by.

«У зв’язку із загостренням на західних кордонах союзної держави ми домовилися про розгортання регіонального угруповання російської федерації та республіки білорусь. Це все за нашими документами. Якщо рівень загрози сягає нинішнього рівня, як зараз, ми починаємо задіювати угруповання союзної держави. Основа цього угруповання – армія, збройні сили республіки білорусь», – заявив лукашенко.

Він додав, що формування цього угруповання вже почалося.

«Воно триває вже, на мою думку, протягом двох днів. Віддано було моє розпорядження, щоб ми почали формування цього угруповання», – додав лукашенко.

Він також заявив, що з боку України нібито готується удар по білорусі, й у відповідь на нього він пригрозив «серйозними заходами».

Станом на 12:07 ситуація на кордоні з білорусю в Чернігівщині станом на зараз повністю контрольована. Сили Оборони продовжують виконувати свої обов‘язки та готові до будь-якого розвитку подій. В прикордонні регіону ситуація також під повним контролем ДПСУ, ЗСУ та НГУ, змін не зазнала. Проривів чи наступальних дій з боку території білорусі та росії не зафіксовано. Про це повідомили в фейсбуці оперативного командування “Північ”. 

Поділитись
Зараз читають