Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

«Допоможу закрити кредит. Недорого»: мешканець Плахтіївської громади постав перед судом за шахрайство

«Допоможу закрити кредит. Недорого»: мешканець Плахтіївської громади постав перед судом за шахрайство

Суд визнав чоловіка винним у заволодінні чужим майном шляхом обману, однак, враховуючи низку пом’якшувальних обставин, замінив покарання у вигляді обмеження волі на іспитовий строк тривалістю один рік. Про це Махала дізналася з судового реєстру.

Чоловік створив собі обліковий запис у мережі Instagram та розмістив публікацію, нібито він за невелику грошову винагороду може допомогти із закриттям банківських та мікрозаймових заборгованостей.

Після цього на «вудочку» одразу попалася довірлива жінка, яка потребувала допомоги у закритті кредиту. Підсудний у ході спілкування із жінкою назвався представником компанії, яка надає подібні послуги, та запевнив її, що дуже легко та швидко анулює її заборгованість. 

Трохи повагавшись, жінка переказала чоловіку передоплату за послугу у розмірі 3250 гривень, але її кредит так і не зник, на відміну від «представника компанії», який  одразу після отримання коштів перестав виходити на зв’язок.

На суді чоловік повністю визнав свою вину та щиро розкаявся. Також він зазначив, що повністю відшкодував завдану потерпілій шкоду.

Потерпіла на суд не з’явилася, однак у листі повідомила, що не має претензій до підсудного.

Тож суд визнав, що враховуючи щире каяття та інші пом’якшувальні обставини, виправлення підсудного можливо без відбування покарання, бо він не несе загрози суспільству. Тому реальний строк було замінено на іспитовий.

Поділитись
Зараз читають