Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

До чого призводить відсутність керівництва: Білгород-Дністровська районна рада потонула у боргах

14 Вересня 2023 18:06
Ганна Ковальова
До чого призводить відсутність керівництва: Білгород-Дністровська районна рада потонула у боргах

З початку серпня Білгород-Дністровська районна рада працює без керівника через затримання та, як наслідок, відсторонення від обов’язків Григорія Мельниченка. За півтора місяці ситуація стала настільки критичною, що стає питання про саморозпуск.

Нещодавно ми розповідали про те, що колектив Білгород-Дністровської районної ради звернувся до президії ради і депутатів з заявою про порушення їх прав.

Після звільнення Мельниченка на його місце не призначили ані нового голову, ані заступника, через що робота ради просто зупинилася. Така ситуація склалася через те, що тільки керівництво може підписувати документи, в тому числі і банківські, бухгалтерські звіти щодо зарплатні, та документи про виділення коштів для оплати комунальних послуг.

Тож якщо працівники і готові виконувати свої обов’язки безкоштовно, то надавачі послуг цього робити не збираються. Першими про свій намір припинити співпрацю із райрадою висловили у ДТЕК Одеські електромережі.

Компанія надіслала листа, у якому сказано, що борг Білгород-Дністровської районної ради станом на 12 вересня складає 123 872 гривні за розподіл електроенергії, та ще 17,5 тисяч за послуги, які надавалися внаслідок перетікання електричної енергії. Загальний борг райради перед ДТЕК склав 141 394 грн.

Якщо райрада протягом тижня не визначиться із кандидатурою на пост керівника та не виплатить борг за комунальні послуги, то будівлю відключать від електропостачання.

Це перша компанія, яка висловила претензію до ради з приводу несплачення послуг, але вона буде не останньою. Адже за водопостачання, водовідведення та вивіз побутового сміття також вже накопичився чималий борг, і припинення надання цих послуг – це лише питання часу.

Отже, депутатам потрібно або нарешті визначитись із заміною Мельниченка, або оголосити про саморозпуск.

Поділитись
Зараз читають