Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Одеська обласна прокуратура повідомила про причини  затримання голови районної ради на Одещині

10 Серпня 2023 17:08
Тетяна Терзі
Одеська обласна прокуратура повідомила про причини  затримання голови районної ради на Одещині

Голову районної ради викрито на викраденні майна Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу на 2 млн 690 тис гривень.

В прокуратурі повідомили, що посадовець під приводом нібито збереження державного майна від ворожих обстрілів, заволодів швидкісним катером «TUNA» 865 Cabin з двома підвісними двигунами та автомобільним причепом, шляхом ведення в оману осіб, у яких майно знаходилось на зберіганні на території яхт-клубу «Совіньйон» в Одесі, та внесення недостовірних відомостей до документів.

В подальшому підозрюваний перевіз катер у «безпечне» місце на територію заводу у м. Біляївка та розпорядився ним на власний розсуд.

Голову райради затримали, йому повідомили про підозру. Вирішується питання щодо обрання посадовцю запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, відсторонення від займаної посади та арешту майна.

За інформацією ЗМІ, мова йде про голову Білгород-Дністровської районної ради Григорія Мельниченка, який є зятем екс-голови Одеської облдержадміністрації Сергія Гриневецького.

Поділитись
Зараз читають