Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Депутати Болградської міської ради затвердили программу фінансової підтримки районної ради: міський голова пояснив чому

23 Грудня 2023 12:47
Тетяна Терзі
Депутати Болградської міської ради затвердили программу фінансової підтримки районної ради: міський голова пояснив чому

На останній сесії Болградської міської ради депутати затвердили Програму фінансової підтримки Болградської районної ради на 2024 рік.

На пленарному засідання це питання не викликало спорів чи обговорень, як в інші роки, але міський голова Сергій Димитрієв все ж таки вирішив пояснити, чому приймають цю програму.

«Керівники районної ради можуть комусь подобатись, а комусь не подобатись (ред.називає призвіща), але міська рада співпрацює з усіма гілками влади – районною, обласною. І ця співпраця приносить свої плоди. Так, завдяки цій співпраці місто отримало з обласного бюджету 13 млн грн (ред. мова йде про кошти на ремонт доріг) і скоро, сподіваюсь, наша лікарня отримає комп’ютерний томограф вартістю 17 млн грн», – заявив міський голова.

Програма підтримки районної ради передбачає виділення з місцевого бюджету Болградської громади суму в розмірі 245 тис грн. Ці кошти будуть витрачені на комунальні витрати з утримування приміщення по проспекту Соборний, 149, де зараз розміщуються районна рада і структурні підрозділи районної військової адміністрації (100 тис грн), а також на придбання канцелярських товарів, технічне обслуговування техніки та обладнання (145 тис грн).

Нагадаємо, після адміністративно-територіальної реформи районні ради в Україні не мають свого бюджету і утримуються за рахунок коштів державного бюджету.

В минулому році планувався обсяг  ресурсу районного бюджету Болградського району  у розмірі 1 млн. 285 тис. гривень за рахунок трансфертів з державного бюджету. Тоді Болградська міська рада виділили районній раді 200 тис грн.

Поділитись
Зараз читають