Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Було весело та жваво: як молодь Арцизької громади грала у хокей на траві

24 Серпня 2023 13:01
Олександра Сергєєва
Було весело та жваво: як молодь Арцизької громади грала у хокей на траві

Вчора, 23 серпня, на спортивному майданчику Арцизького ліцею №5 пройшов майстер-клас з незвичного для арцизької молоді виду спорту. Про це повідомили в Арцизькій міській раді.

Хокей на траві – це командна гра з ключками та невеликим пластиковим м’ячем, метою якої є закинути м’яч у ворота суперника більше разів, ніж це зробить команда суперника у встановлений час.

Навичкам та майстерності гри навчали президент Федерації хокею на траві в Україні, член Національного олімпійського комітету в Україні Сергій Донцов та керівник професійної спільноти, вчителів фізичної культури Арцизької громади Олексій Черкес.

Оскільки захід було приурочено до Дня Державного прапора, то тренування розпочалося з підняття двох стягів – Прапору України та Олімпійського прапору.

Почесне право підняти прапори надали юним спортсменам Арцизької громади  – чемпіонці з бойового самбо Софії Колесник та боксеру Віктору Качо. Допомагали їм у цьому Сергій Донцов та Олексій Черкес.

На спортивному майданчику Арцизького ліцею №5 було жваво: учні міських шкіл уважно слухали настанови тренерів, вчилися тримати ключки, рухатися з ними та володіти м’ячом. Після майстер-класу учні зіграли товариські ігри.

Відмітимо, відкрите тренування гри хокею на траві було реалізовано в межах благодійного проекту «Разом до перемоги».

Нагадаємо, проєкт «Разом до перемоги» був започаткований в цьому місяці. В рамках проєкту замість традиційних святкувань в громаді проводитимуться благодійні заходи на підтримку Збройних сил України.

Окрім населених пунктів, до проєкту також долучаються підприємства Арцизької громади. Вони протягом двох місяців будуть спрямовувати частину свого доходу на потреби армії.

Поділитись
Зараз читають