Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В Арцизі для спортивної молоді проведуть відкритий майстер-клас з хокею на траві

22 Серпня 2023 13:33
Олександра Сергєєва
В Арцизі для спортивної молоді проведуть відкритий майстер-клас з хокею на траві

Відкрите тренування відбудеться в рамках відзначення Дня Державного Прапора України та в межах благодійного проекту «Разом до Перемоги». Про це повідомили в Арцизькій міській раді.

Майстер-клас такого типу пройде у місті вперше. Тренування буде проводитися під наглядом справжніх професіоналів – президента Федерації хокею на траві в Україні, члена Національного олімпійського комітету в Україні Сергія Донцова, майстра спорту та тренера хокею на траві в Одеській області Вадима Сапожнікова та керівника професійної спільноти вчителів фізичної культури Арцизької громади Олексія Черкеса.

Захід відбудеться 23 серпня о 17:00 на спортивному майданчику Арцизького ліцею №5.

Після тренування діти зможуть перевірити здобуті навички у товариських матчах.

А оскільки захід проводиться в рамка благодійного проєкту, на території спортмайданчику встановлять спеціальні скриньки, куди усі бажаючі зможуть зробити свій донат на підтримку ЗСУ.

Нагадаємо, проєкт «Разом до перемоги» був започаткований в цьому місяці. В рамках проєкту замість традиційних святкувань в громаді проводитимуться благодійні заходи на підтримку Збройних сил України.

До проєкту також долучаються підприємства громади, які будуть протягом двох місяців спрямовувати частину свого доходу на потреби армії.

Поділитись
Зараз читають