Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Боржників будуть відключати: мешканців Болградського району закликають сплатити борги за водопостачання

Боржників будуть відключати: мешканців Болградського району закликають сплатити борги за водопостачання

Контролери КП «Горводоканал» наразі розносять попередження абонентам-боржникам. Мешканці, які не розрахуються з боргами протягом 30 днів з дня отримання попередження, будуть відключені від водопостачання. Про це повідомила Болградська міська рада.

Повторне підключення до водопостачання відбудеться протягом 1 дня з дати повного погашення боргів за спожиті послуги, надані підприємством, та сплати за відключення та підключення до водопровідної мережі, або з дати укладання договору реструктуризації заборгованості.

Щоб уникнути радикальних мір, адміністрація КП «Горводоканал» просить погасити заборгованість та в подальшому розраховуватися за спожити послуги до 25 числа поточного місяця за попередній.

Зазначимо, наприкінці 2023 року Верховна рада ухвалила постанову № 1405, згідно з якою мораторій на припинення надання комунальних послуг продовжує діяти лише на окупованих територіях України, та територіях, де ведуться активні бойові дії.

В інших населених пунктах країни комунальні підприємства отримали дозвіл відключати абонентів, які не погасили борги протягом 30 днів з дня отримання попередження.

Поділитись
Зараз читають