Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

8 НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ОТРИМАЮТЬ ФІНАНСОВУ ДОПОМОГУ ВІД МІЖНАРОДНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ЮНІСЕФ

10 Жовтня 2022 17:12
Ганна Ковальова
8 НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ОТРИМАЮТЬ ФІНАНСОВУ ДОПОМОГУ ВІД МІЖНАРОДНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ЮНІСЕФ

70 опорних навчальних закладів Одещини отримають фінансову допомогу в розмірі по 3 тисячі доларів від Міжнародного надзвичайного фонду допомоги дітям при Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ). Про це повідомив директор департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації Александр Лончак на своїй сторінці в фейсбуці.

“Ми підготували відповідні документи і увійшли в реалізацію спільного з Міжнародним надзвичайним фондом допомоги дітям при Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) проєкту щодо надання фінансової підтримки опорним закладам освіти. Надання такої підтримки здійснюється одноразово в розмірі 3 тисячі доларів США (за офіційним курсом гривні до іноземної валюти, встановленим Національним банком) на кожний опорний заклад”, – повідомив А. Лончак.

У перелік, згідно з постановою КМУ, потрапили опорні заклади освіти: 13 шкіл Березівського району, 13 – Білгород-Дністровського району, 8 – Болградського району, 3 – Ізмаїльського району, 2 – Одеського району, 25 – Подільського району, 6 – Роздільнянського району.

На що будуть спрямовані кошти? Здійснення поточного ремонту будівель опорних закладів; здійснення заходів з підготовки до опалювального сезону, зокрема ремонту та модернізації котелень, придбання обігрівачів, генераторів, пального; придбання засобів для навчання, компʼютерного та іншого обладнання, зокрема програмного забезпечення, послуг з доступу до Інтернету.

Ганна Ковальова

Поділитись
Зараз читають