Переможці були оголошені під час підсумкової прес-конференції, в якій взяли участь заступник директора Департаменту Одеської обласної державної адміністрації – начальник управління культури, національностей та релігій Ярослава Різникова, Болградський міський голова Сергій Димитрієв, секретар міської ради Віра Ніколаєнко, директор фестивалю Юрій Дімчогло , організатор фестивалю Тетяна Станева, голова журі Володимир Войтенко, начальник відділу культури, молоді і спорту Жанна Суслина, директор Центру культури та дозвілля Ольга Коршок і експерт Книги рекордів України Надія Чистяк.


Організатор фестивалю Тетяна Станєва дуже емоційно розповіла, яких титанічних зусиль коштувало провести цей масштабний захід і дякувала за підтримку Болградську міську раду і всіх, хто брав участь в реалізації даного проекту.


Присутніми було відзначено, що, на жаль, культура кіно загублена, глядачів було не так багато, як хотілося б, але тим не менш, фестиваль відбувся.


Фільми з багатьох країн, які були продемонстровані на його майданчику, розповідали про долі людей багатьох національностей, розкривали глобальні проблеми і особисті трагедії.


Журі назвало імена переможців кінофестивалю «ОКО». Ввечері відбулася церемонія нагородження. Переможці отримали грамоти і грошові сертифіками.


ОТЖЕ, ПЕРЕМОЖЦЯМИ МІЖНАРОДНОГО ЕТНОГРАФІЧНОГО ФЕСТИВАЛЮ “ОКО” СТАЛИ:


Мiжнародна програма/ Повнометражний конкурс
Найкращий фільм – «Лабіринт Йоеме»
Диплом «За силу духу й прагнення свободи» – фільм «Село опирається»


Mіжнародна програма/ Короткометражний конкурс
Найкращий фільм «Архо – Афарська торгівля сіллю на північному сході Ефioпії»


Диплом «За особливий погляд у цивілізаційному діалозі культур» –фільм «Електронні листи моїй молодшій сестрі»


Українська програма/ Повнометражний конкурс
Найкращий фільм – «Будинок»

Диплом «За життєствердний портрет українки в світах» – фільм «Iталійський щоденник Ольги»


Українська програма/ Короткометражний конкурс
Найкращий фільм – «Брудні води Дунаю».


Фото Болградська міська рада