Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Мешканець Ізмаїла отримав високу державну нагороду Болгарії (Фото)

05 Листопада 2023 14:47
Ганна Ковальова
Мешканець Ізмаїла отримав високу державну нагороду Болгарії (Фото)

Днями в столиці Болгарії міністр культури Крастю Крастев відзначив понад 50 митців та діячів культури почесними медалями та дипломами за високі творчі результати. Серед відзначених митців є й художник з міста Ізмаїл Іван Шишман.

Про це повідомляє інтернет-видання “Махала” посилаючись на Болгарську телеграфну агенцію.

Церемонія вручення пройшла у галереї “Средець”. Її приурочили до Дня народних будителів.

“Відзнаки, які ви отримуєте сьогодні, – це наша скромна і щира вдячність вам, талановитим людям, які ведуть нас дорогою духовності. Вітаю вас з тим, що ви з гідністю, вірою, натхненням і наполегливістю показуєте, що означає бути справжньою людиною мистецтва. Для мене справжня честь вручити вам ці нагороди та подякувати за вашу невтомну працю для розвитку та збереження болгарської культури та традицій” – такими словами Міністр культури Крастю Крастев розпочав офіційну частину церемонії нагородження.

Художник з Ізмаїла Іван Шишман нагороджений золотою медаллю пошани “Золотий вік” – печаткою царя Симеона Великого – та Грамотою за внесок у розвиток і зміцнення болгарської культури та національної самосвідомості.

Довідка. Іван Шишман – бессарабський болгарин, художник. Працює переважно як маляр, у тому числі в галузі церковного живопису. Його творчість насичена гуманітарними, романтичними та релігійними мотивами. Він реставрує та розписує православні храми, організовує міжнародні пленери та є лауреатом численних премій Болгарії та України.

Поділитись
Зараз читають