Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В гостях у Ізмаїльських прикордонників побували відомі українські коміки (Фото)

16 Вересня 2023 15:05
Ганна Ковальова
В гостях у Ізмаїльських прикордонників побували відомі українські коміки (Фото)

Відомі українські коміки – команда “Ліги сміху” “Дніпро”, Кирило Ганін та дует «Бампер і Сус», приїхали в Бессарабію, аби своїми виступами підтримати бойовий дух тих, хто останній місяць стоїть на сторожі неба Придунавʼя та захищає цивільних громадян від російських безпілотників.

“Дотепні жарти, яскраві номери та оплески стоячі, ось коротко про концертний тур, який відбувся в містах Ізмаїл, Рені та Вилкове для прикордонників” – зазначили в пресслужбі Ізмаїльського прикордонного загону.

На початку зустрічі артисти зазначили, що сьогодні насправді зірками є не вони, а військовослужбовці та вони дуже раді подарувати гарний настрій воїнам. Цікавим було те, що багато виступів супроводжувались імпровізацією. Окрім цього, концерт мав інтерактивний характер, коміки до своїх номерів запрошували із зали охоронців державного кордону. В деяких номерах прикордонники отримували дотепні подарунки від артистів.

Наприкінці зустрічі гості попросили військовослужбовців підписати їм Державний Прапор з побажаннями. Своєю чергою начальник Ізмаїльського прикордонного загону полковник Павло Цвеліх від усіх прикордонників подякував командам за гарний виступ та подарував сувенірні прапори з символічним написом «ЗМІЇНИЙ – ЦЕ УКРАЇНА. ФОРТЕЦЯ В ЧОРНОМУ МОРІ».

Загалом мета, яку ставили перед собою артисти досягнута, адже прикордонники пішли з концерту зарядженими позитивними емоціями та з піднесеним бойовим духом.

Поділитись
Зараз читають