Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

На допомогу нашим воїнам: ренійці зібрали кошти на дрон для аеророзвідки та на гуму для пікапа

11 Березня 2024 16:28
Микола Григораш
На допомогу нашим воїнам: ренійці зібрали кошти на дрон для аеророзвідки та на гуму для пікапа

У Ренійській громаді нещодавно оголосили збір коштів на придбання розвідувального дрона для наших захисників у Донецькій області. Повідомлення про це опублікував телеграм-канал «Рені. Важлива інформація». Місцеві жителі швидко відгукнулися на ініціативу, як, втім, і завжди.

«Всім бажаю здоров’я. Перший та, сподіваюсь, останній раз звертаюсь до громади с проханням. На нашому напрямку (Донецька обл.) складна ситуація, та не хватає банально інформації про пересування ворога. Звертаюсь за допомогою в зборі коштів на DJI Mini 2 SE Fly More Combo для аеророзвідки. Потрібна сума 20564 грн. Дякую всім, хто приєднається до збору, і слава Україні!», – йшлося у повідомленні, надісланому від користувача з ніком Leonid Kovalenko. Також було опубліковано посилання на один із банків, за яким можна було здійснити переказ коштів, а також, про всяк випадок, і номер картки банку.

Вже за чотири (!) дні адміністратор каналу розмістив таку інформацію: «Товариш дякує усім, хто долучився до збору, дрон завтра прийде. Він писав, що недостаючу суму хлопці докинуть самостійно, але бачу, що небайдужі люди вже докинули до необхідної. Разом до перемоги».

Загалом коштів було зібрано навіть трохи більше, ніж потрібно – 21563 грн. Ще через день з’явився фотозвіт про придбання засобу аеророзвідки зі словами подяки: «А ось і дрон, хлопці отримали, випробували – літає, працює, знімає, вони задоволені та вдячні. А ви зробили ще один внесок у справу зі знищення русні на нашій землі».

Практично одночасно на цьому телеграм-каналі було оголошено ще один збір коштів: «Ренійський хлопець на херсонському напрямку звернувся з проханням про гуму для пікапа. Розуміє, що з грошима у всіх погано, попросив принаймні найдешевшу – зимову Premiori 215/65 R16. З урахуванням доставки, це близько 10 тис. грн. Приєднуйтесь!» І вже наступного дня – звіт: «Кошти зібрані, навіть понад потрібну суму, дуже дякую усім, хто долучився! Гуму сьогодні буде замовлено та поїде на Херсон, а на залишок коштів знов візьму парафін для наших дівчат, що роблять окопні свічки для ЗСУ. Слава Україні!». Ще через деякий час адмін каналу розмістив знімок та повідомлення під ним: «Фотозвіт та подяка за гуму, обличчя показую з дозволу хлопців».

Раніше ми повідомляли, що жителі Ренійської громади зібрали кошти на придбання прожектора для прикордонників та зарядну станцію для нього.

Поділитись
Зараз читають