Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Ренійським прикордонникам куплять прожектор – гроші зібрані лише за півдня!

26 Грудня 2023 16:16
Микола Григораш
Ренійським прикордонникам куплять прожектор – гроші зібрані лише за півдня!

З початку широкомасштабної війни проти України наше суспільство виявляє ні з чим не порівняти єдність та згуртованість, допомагаючи нашим Захисникам на фронті. Про донати для ЗСУ ми щодня дізнаємося з різних ЗМІ і не перестаємо захоплюватися нашими людьми, як швидко вони вміють організуватися та зібрати необхідну суму на потреби наших воїнів.

25 грудня в другій половині дня на одному з ренійських телеграм-каналів з’явилося повідомлення, що ренійські прикордонники звернулися з проханням про допомогу зі збиранням грошей на обладнання для збиття «шахедів». Зокрема, потрібні прожектори, які допомагають підсвічувати «мопеди».

«На носі купа свят, як можна було помітити по вчорашній ночі, русня дуже любить робити нам подарунки. Я вважаю, що наша безпека в наших руках і ми маємо робити все, щоб убезпечити себе та своїх близьких, тому ми відкриваємо збір на прожектор для ДПСУ Ізмаїльського загону. Допоможемо зі збором – убезпечимо себе», – написав автор посту, зазначивши, що за великі донати будуть вручені на знак подяки прикольні сувеніри, а щоб їх отримати, потрібно зробити скріншоти поповнень або фото чеків.

Пройшла всього година і автор посту повідомив, що зібрано майже половину суми на перший прожектор. Надвечір з’явилося нове повідомлення: «Залишилося зовсім небагато і гроші на перший прожектор буде зібрано, давайте натиснемо».

Заклик був почутий усіма небайдужими і вже в обід 26 грудня з’явилося повідомлення:

«Збір на прожектор закрито. Вчора менше ніж за півдня ми зібрали потрібну суму, це щось неймовірне. Дякую кожному, хто не залишив без уваги наше прохання. Дякую всім, хто репостив. Це наше з вами місто, і ми маємо робити все для безпеки наших рідних та близьких. Було зібрано 22.000 грн, незабаром буде куплено потрібне обладнання. І хлопці будуть застосовувати його для захисту нашого з вами неба. Чекайте на звіт».

Найбільший донат – 2000 гривень. Відправнику, як і обіцяли, буде вручено пам’ятний сувенір від Ізмаїльського прикордонного загону. Можливо, будуть і 2-3 місця.

Фото ілюстративне.

Поділитись
Зараз читають