Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

На острові Зміїний встановили символ українського кордону (Відео)

13 Серпня 2023 10:45
Ганна Ковальова
На острові Зміїний встановили символ українського кордону (Відео)

На острові Зміїний відновили історичну справедливість та встановили прикордонний знак. Про це повідомив Голова державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко, який вчора відвідав Одещину, аби взяти участь у встановленні знаку на деокупованому острові.

“12 серпня 2023 року військовослужбовцями Ізмаїльського прикордонного загону за повної підтримки військовослужбовців Головного управління розвідки Міністерства оборони відновлено історичну справедливість – встановлено прикордонний знак. Наступний прикордонний знак буде встановлений в нашому українському Криму, після його звільнення силами оборони України” – зазначив Сергій Дейнеко.

Він розповів, що попередній знак, який стояв на острові до повномасштабного вторгнення, був нахабно знищений російськими окупантами під час нетривалої окупації Зміїного.

Присутні військовослужбовці вшанували памʼять всіх, хто звільняв Зміїний і хто щоденно звільняє кожен клаптик нашої землі.

В ДПС показали відео, як все відбувалося.

Минулого місяця військовослужбовці, які звільняли острів Зміїний, отримали державні нагороди. Серед них був й мешканець села Броска Ізмаїльської громади. У квітні ГУР нагородило спецпризначенців СБУ, які брали участь у цій операції.

На річницю звільнення острова Зміїний від російських загарбників Володимир Зеленський вперше назвав імена військових, які загинули під час операції з деокупації. Окрім цього Президент України особисто відвідав острів напередодні річниці звільнення.

В березні в Україні презентували документальний фільм про битву за острів Зміїний.

Поділитись
Зараз читають